Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Z największą przyjemnością zapraszamy na tegoroczną konferencję “EKG i kardiostymulator” - tym razem w nowej szacie programowej.

Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowym w Dobieszkowie koło Łodzi w dniach 27-28 czerwca 2019 r.
Wybór miejsca nieprzypadkowy - hotel położony jest przy skrzyżowaniu autostrad A1 z północy na południe i A2 ze wschodu na zachód - zatem wszystkie drogi prowadzą do Dobieszkowa.

W sercu Polski porozmawiamy o sercu. Proponujemy dwudniowe intensywne szkolenie skupiające się na praktycznych elementach niezbędnych w codziennej pracy klinicznej kardiologa, ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji elektrokardiogramów oraz kontroli urządzeń wszczepialnych.

Zaczynamy interaktywną rozgrzewką – repetytorium z EKG, by następnie rozszerzyć tematykę o interpretację wewnątrzsercowych zapisów EKG. Dzięki praktycznym warsztatom dowiecie się Państwo, w jaki sposób programować stymulatory i kardiowertery. W drugim dniu konferencji czeka nas kolejna solidna dawka wiedzy w sesji EKG dla zaawansowanych. Będziemy się też zastanawiać, jak najlepiej ambulatoryjnie prowadzić i rehabilitować pacjenta ze stymulatorem.

Dużym zainteresowaniem cieszył się wprowadzony po raz pierwszy w ubiegłym roku kurs ALS prowadzony przez wykwalifikowanych ratowników medycznych i nauczycieli akademickich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W obecnej edycji zamierzamy rozszerzyć program kursu.

Na konferencję zapraszamy tym razem również pielęgniarki, pielęgniarzy i techników EKG, dla których przygotowaliśmy specjalny blok dotyczący kontroli i programowania stymulatorów.

Wszystkie zajęcia warsztatowe odbywać się będą w niewielkich grupach, by zapewnić Państwu komfort i możliwość interaktywnego udziału w szkoleniu. Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewnia udział znamienitych specjalistów - ekspertów w dziedzinach będących przedmiotem naszego spotkania.

Uczestnicy konferencji otrzymają 9 punktów edukacyjnych.

Zachęcamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w spotkaniu - miło nam będzie Państwa gościć.

 

Do zobaczenia w Dobieszkowie.

Komitet Naukowy,

Prof. Dr hab. n. med. Andrzej Lubiński

Dr n. med. Agnieszka Dębska-Kozłowska

quanmedia