Ważne informacje

Jak i gdzie obejrzeć EKG i Stymulator?

Transmisja wydarzenia odbędzie się w Internecie. Konieczna jest rejestracja. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany przez Państwa adres mailowy zostanie wysłany link pozwalający obejrzeć konferencję na platformie meeting15.com. W przypadku braku maila zwrotnego z odnośnikiem do transmisji prosimy o sprawdzenie folderu spam lub kontakt z biurem: fundacjarytmserca@gmail.com

Czy wydarzenie jest płatne?

Konferencja jest bezpłatna

Jak się zarejestrować?

Prosimy o otwarcie zakładki „rejestracja” na niniejszej stronie, a następnie w umieszczony tam link, który przekieruje Państwa do formularza rejestracyjnego.

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Zapraszamy lekarzy kardiologów, internistów, lekarzy rodzinnych i wszystkich zainteresowanych tematyką analizy i interpretacji EKG oraz programowania urządzeń wszczepialnych. Wydarzenie szczególnie polecamy  osobom przygotowującym się do medycznych egzaminów specjalizacyjnych.
Uwaga: wystawy firm farmaceutycznych są przeznaczone tylko dla lekarzy (konieczne jest podanie numeru NPWZ).

Czy za udział w konferencji przyznane są punkty edukacyjne?

Tak, wydarzenie otrzymało punkty edukacyjne – 10,5

Czy uczestnicy otrzymają cerytfikaty?

Tak, każda zarejestrowana osoba, która 2 i 3 października będzie uczestniczyć w e-konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający jej udział w wydarzeniu

Jakie parametry techniczne muszą być spełnione?

Do oglądania transmisji minimalne parametry to: pobieranie  6Mbit/s w jakości Full HD. Rekomendujemy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Firefox, Safari oraz Microsoft Edge.

Czy po wydarzeniu będą dostępne nagrania wykładów dla uczestników?

Tak, po wydarzeniu każdy uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do nagranych wykładów (hasło dostępowe zostanie przesłane na mail podany podczas rejestracji). Ze względu na wymagania montażowe nagrania zostaną upublicznione w odstępie miesiąca od daty premiery.

quanmedia