Zaproszenie

Z największą przyjemnością zapraszamy na tegoroczną konferencję “EKG i kardiostymulator”, w tym roku w zmienionej, wymuszonej okolicznościami, formule online – 12 i 13.11.2020 roku.

Przenosimy się do sieci, ale zachowujemy atrakcyjny program. Wykładami i warsztatami zaszczycą nas wybitni wykładowcy, eksperci w swoich dziedzinach.

Jak zawsze, proponujemy dwudniowe szkolenie skupiające się na elementach niezbędnych w codziennej pracy klinicznej kardiologa, ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji elektrokardiogramów oraz kontroli urządzeń wszczepialnych.

W programie przewidzieliśmy m.in. repetytorium z ekg dla zaawansowanych, w tym interpretację ekg pacjentów z urządzeniem wszczepialnym. Ta dynamiczna sesja pomoże z pewnością w przygotowaniu się do egzaminu specjalizacyjnego. Omówimy zasady postępowania, gdy na dyżur zgłasza się pacjent z urządzeniem wszczepialnym lub częstoskurczem. Będziemy rozpoznawać rożnego rodzaju częstoskurcze. Zastanowimy się, co robić, gdy na oddział trafi pacjent z burzą elektryczną. Poznamy funkcje diagnostyczne urządzeń wszczepialnych przydatne w praktyce klinicznej oraz nowe możliwości elektroterapii u chorych z niewydolnością serca.

Uczestnicy konferencji otrzymają 10,5 punktów edukacyjnych.

Warto się zarejestrować, do czego serdecznie zachęcamy.

Z poważaniem,
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Lubiński
Dr n. med. Agnieszka Dębska-Kozłowska
Dr n. med. Iwona Karcz-Socha
Lek. Marcin Książczyk 
 

quanmedia