24-25 września 2020
IX KONFERENCJA
EKG I KARDIOSTYMULATOR

KOMUNIKAT, 04.08.2020  

Szanowni Państwo, przypominamy, że ze względu na ilość chętnych i ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w konferencji mają osoby, które potwierdzą rejestrację wpłatą. Decyduje kolejność uiszczenia opłaty rejestracyjnej!

 

KOMUNIKAT, 01.06.2020  

Szanowni Państwo, 
ponieważ przepisy prawa umożliwiły organizację spotkań do 150 osób miło nam poinformować, że Konferencję EKG i Stymulator postanowiliśmy zorganizować zgodnie z planem w formie tradycyjnej, zachowując wszelkie przepisy bezpieczeństwa. Spotykamy się 24 i 25.09.2020 w Dobieszkowie, koło Łodzi. Czekają na Państwa intensywne kursy EKG - niezbędne przygotowanie do egzaminów specjalizacyjnych - a także warsztaty programowania urządzeń wszczepialnych dla początkujących i zaawansowanych. Liczba miejsc ograniczona, nie warto zwlekać z rejestracją. Do zobaczenia!

W sercu Polski, przy skrzyżowaniu autostrad - spotkajmy się!

Jesteś zainteresowany konferencją?

Zostaw E-mail

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij

 

Sprawdź co zaplanowaliśmy w IX edycji warsztatów EKG i Stymulator

Program konferencji

DZIEŃ 1 - 24 WRZEŚNIA 2020 (CZWARTEK)

09.30: POWITANIE UCZESTNIKÓW

09.40 – 11.00: SESJA 1 – REPETYTORIUM Z EKG U PACJENTÓW ZE STYMULATOREM DLA ZAAWANSOWANYCH - warsztaty interaktywne - R. Baranowski (Warszawa)

Czytaj dalej

 

Licznik

Do rozpoczęcia konferencji!

Zarejestruj się

Patronat:

Organizatorzy:

Certyfikacja:

Konferencja spełnia standardy etyczne Infarmy

Nowy termin konferencji: 24-25.09.2020 * Aktualne wytyczne ESC * Interaktywne kursy EKG * Warsztaty programowania urządzeń wszczepialnych dla początkujących i zaawansowanych * Zapraszamy do rejestracji * Do Zobaczenia w Dobieszkowie!
quanmedia