Ważne informacje

 

Jak uczestniczyć w konferencji EKG I STYMULATOR

Transmisja wydarzenia odbędzie się w Internecie na platformie meeting15. Konieczna jest rejestracja. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i potwierdzeniu wpłaty na podany przez Państwa adres mailowy zostanie wysłany link pozwalający obejrzeć konferencję. W przypadku braku maila zwrotnego z prosimy o sprawdzenie folderu spam lub kontakt z biurem: fundacjarytmserca@gmail.com


Czy wydarzenie jest płatne?

Obowiązują opłaty - szczegóły w zakładce opłaty


Jak się zarejestrować?

Prosimy o otwarcie zakładki „rejestracja” na niniejszej stronie, a następnie w umieszczony tam link, który przekieruje Państwa do formularza rejestracyjnego.

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Zapraszamy lekarzy kardiologów, internistów, neurologów, lekarzy rodzinnych, pielęgniarek, techników, farmaceutów – wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.
Uwaga: wystawy firm farmaceutycznych są przeznaczone tylko dla lekarzy (konieczne jest podanie numeru NPWZ).

Czy za udział w konferencji przyznane są punkty edukacyjne.

Tak, wydarzenie otrzymało 10,5 punktów edukacyjnych PTK
Uwaga: punkty edukacyjne przyznane zostaną osobom, które w formularzu podały numer NPWZ.

Czy uczestnicy otrzymają cerytfikaty?

Tak, każda zarejestrowana osoba, która 8 i 9 grudnia będzie uczestniczyć w e-konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający jej udział w wydarzeniu (na podstawie historii logowania i czasu udział w wydarzeniu)

Jakie parametry techniczne muszą być spełnione?

Do oglądania transmisji minimalne parametry to: pobieranie 6Mbit/s w jakości Full HD. Rekomendujemy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Firefox, Safari oraz Microsoft Edge.

Czy po wydarzeniu będą dostępne nagrania wykładów dla uczestników?

Tak, po wydarzeniu uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do nagranych wykładów - warunkiem jest wyrażenie zgody przez prelegenta na udostępnienie materiału.

 

quanmedia