Ważne informacje

 

TYTUŁ MAILA Z LINKIEM:  FUNDACJA NA RZECZ LECZENIA ZABURZEŃ RYTMU SERCA RYTM SERCA ZAPRASZA NA WYDARZENIE EKG I STYMULATOR

W PRZYPADKU PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT:

FUNDACJARYTMSERCA@GMAIL.COM

TEL: +48 573 057 891, +48 573 057 728

 

 

 

Jak i gdzie obejrzeć EKG i Stymulator?

Transmisja wydarzenia odbędzie się w Internecie. Konieczna jest rejestracja. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany przez Państwa adres mailowy zostanie wysłany link pozwalający obejrzeć konferencję. W przypadku braku maila zwrotnego z odnośnikiem do transmisji prosimy o sprawdzenie folderu spam lub kontakt z biurem: fundacjarytmserca@gmail.com

Jak się zarejestrować?

Prosimy o otwarcie zakładki „rejestracja” na niniejszej stronie, a następnie w umieszczony tam link, który przekieruje Państwa do formularza rejestracyjnego.

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Zapraszamy lekarzy kardiologów, internistów, lekarzy rodzinnych i wszystkich zainteresowanych tematyką analizy i interpretacji EKG oraz programowania urządzeń wszczepialnych. Wydarzenie szczególnie polecamy  osobom przygotowującym się do medycznych egzaminów specjalizacyjnych.
Uwaga: wystawy firm farmaceutycznych są przeznaczone tylko dla lekarzy (konieczne jest podanie numeru NPWZ).

Czy za udział w konferencji przyznane są punkty edukacyjne?

Tak, wydarzenie otrzymało punkty edukacyjne

Jakie parametry techniczne muszą być spełnione?

Do oglądania transmisji minimalne parametry to: pobieranie  6Mbit/s w jakości Full HD. Rekomendujemy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Firefox, Safari oraz Microsoft Edge.

quanmedia